HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Lituani-Shqiperi, publikohen çmimet e biletave
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Mars 2013 19:38   pdfShtypEmail

biletaMenjëherë pas kthimit nga Norvegjia, Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar orarin e ndeshjes miqësore dhe menjëherë ka publikuar edhe çmimet e biletave për ndeshjen e të martës mes Shqipërisë dhe Lituanisë. FSHF ka zgjedhur të caktojë çmime mesatare për këtë ndeshje pa e kaluar cakun. Në “Qemal Stafa” në mbrëmjen e të martës parashikohet të ketë një numër të madh tifozësh kuqezi pasi entuaziazmi është I madh pas fitores së marrë në Norvegji.

Çmimet e biletave janë:
•Tribuna Qëndrore, Kategoria e I-rë - 1500 lekë
•Tribuna Qëndrore, Kategoria e II-të - 1000 lekë
• Sektori D2 (përballë tribunë qëndrore) – 700 lekë
• Sektorët D1 dhe D3 (në krahët e D2) - 400 lekë
• Sektorët C dhe E (prapa portave) – 200 lekë


busy
komente