HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Grumbullimi nis me 2 shtator
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Gusht 2013 21:44   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseKombetarja e Shqiperise do te grumbullohet ne daten 2 gusht. FSHF ka bere te ditur kete lajm. Trajneri italian do te publikoj listen e lojtareve qe do te grumbulloj ne daten 1 shtator dhe me pas me kuqezinjte per disa dite do te zhvilloj stervitje ne Durres. Ne daten 5 shtator, Shqiperia do te niset drejt Sllovenise ku nje dite me pas do te luaj ndaj tyre dhe ne daten 10 ka nje tjeter ndeshje ndaj Islandes per te ndjekur endrren qe mund te na dergoj ne boterorin Brazil 2014.


busy
komente