HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Loret Sadiku falenderon shqiptaret
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 28 Gusht 2013 13:42   pdfShtypEmail

loret sadikuKa zgjedhur Shqiperine dhe shqiptaret per ti thene jo Suedise. Loret Sadiku eshte mbrojtesi qe do ti bashkohet skuadres qe drejtohet nga De Biazi dhe ai eshte nje super perforcim per mbrojtjen. Sapo ka dale lajmi per zgjedhjen qe ka bere, Sadiku ma marre nje lum mesazhesh pergezuese nga tifozet kuq e zi. Kjo e ka bere te ndihet mjaf mire Loretin dhe ka falenderuar tifozet per fjalet e ngrohta. "Faleminderit per vemendjen e treguar dhe komplimentat. Faleminderit per pergezimet per kombetaren e Shqiperise. Jua dua," ka deklaruar Loret Sadiku.


busy
komente