HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Teli zevendeson Mavrajn
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 22:38   pdfShtypEmail

admir teliMergim Mavraj eshte mungesa me e madhe per Kombetaren e Shqiperise ne ndeshjet e 6 dhe 10 shtatorit. Mbrojtesi u demtua pak dite me pare, per te prishur humorin e De Biazit dhe tifozeve kuqezi. Tani ne vend te tij pritet qe ne qender te mbrojtjes te luaj Admir Teli. Shkodrani ka luajtur mjaft mire ne rastet kur De Biazi i ka besuar dhe perkrah Canes ai ofron mjaft siguri. Megjithate trajneri italian ka ne dispozicion edhe pak dite per te vendosur perfundimisht.


busy
komente