HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Mediat sllovene, frike nga tifozet shqiptar
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Shtator 2013 22:11   pdfShtypEmail

tifozat e kombtaressDo te jene te shumte ne numer dhe atmosfera kuqezi eshte e garantuar Mediat sllovene kane frike nga tifozet shqiptar. Pritet te jene te shumte ne numer dhe nje dite para ndeshjes i kane rezervuar plot 3 mije bileta. Ne Lubjane gjate te premtes atmosfera do te jete festive por vendasit kane frike nga ky fakt pasi mund te jene me te paket ne numer se shqiptaret. Policia sllovene ka marre masat e duhura per te mos lejuar perplasje mes tifozerive.


busy
komente