HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Tifozet kuqezi prenotojne 200 bileta
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Shtator 2013 20:47   pdfShtypEmail

tifozat e kombtaressPo thyejne rekorde per numrin e shumte me te cilin po ndjekin Kombetaren dhe tani premtojne te mos mungojne ne Islande. Tifozet kuqezi kane prenotuar me teper se 200 bileta dhe pritet qe te mbeshtesin fuqimisht kuqezinjte ne nje ndeshje delikate. Shqiptaret qe jetojne ne vendet skandinave do te marrin rrugen per ne Islanden e larget. Shpenzimet nuk i marrin ne konsiderate, ne duar do te mbajne flamujt kuqezi dhe se bashku do te kendojne himnin kombetar me shpresen se ndryshe nga Sllovenia, ne kete takim do te festojne fitoren.


busy
komente