HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Kievo dhe Lazio te interesuara per Kacen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 14:22   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeErgys Kace eshte ne fokusin e disa skuadrave. Pas Anderlehtit ne Belgjike, dy skuadra italiane jane vene ne ndjekje te yllit shqiptar qe ka nisur shkelqimin. Kievo dhe Lazio jane dy skuadrat qe e duan Ergys Kacen per te marre ne ekip. PAOK eshte i gatshem te shese kartonin e shqiptarit per te shmangur te gjithe rremujen dhe incidentet me tifozet qe nuk e duan Kacen. Shkak eshte kombesia e tij. Ne janar ai mund te largohet dhe destinacioni me i mundshem eshte Italia.


busy
komente