HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Berisha titullar ne Europe me Lazion
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 22:36   pdfShtypEmail

etrit berisha lazioEtrit Berisha pasi ka luajtur ndeshjen e pare ne Europa League me Lazion pergatitet te luaj tek e dyta. Portieri shqiptar ka fituar besimin e drejtuesve dhe trajnerit dhe tani pritet te jete titullar i padiskutueshem ne ndeshjet europiane. Berisha pritet ti zere vendin Marketit qe pritet te largohet per nje skuader me te madhe. Tek Lazio tani eshte krijuar nje koloni shqiptaresh e cila pritet te shtoje rradhet ne merkaton e dimrit. Ergys Kace dhe Mergim Mavraj jane ne planet e drejtorit sportiv Igli Tare qe do te provoj ti marre ne Itali.


busy
komente