HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana: Etrit Berisha me i mire se Marketi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 23:04   pdfShtypEmail

lorik cana lazKur e ka pare ne porte Etrit Berishen, Lorik Cana jo vetem qe eshte gezuar per paraqitjet e tij por edhe ka festuar me te pas ndeshjes ne Poloni. Shqiptari ne ndeshjen e dyte per Lazion u paraqit mjaft mire dhe menjehere ka fituar simpatine e drejtuesve. Marketi eshte drejt largimit per nje te gjetur nje skuader tjeter por “Kemi luajtur mire ne kete ndeshje, duke kontrolluar mire topin. Jemi te kenaqur per lojen pa rrezik. Ishte nje performance e mire qe na ben te gjitheve me vetebesim ne te ardhmen. Etriti? Ishte nje ndeshje pozitive per te, ai shpetoi porten disa here dhe nuk kishte probleme. Ai ka deshmuar se eshte portieri i mire dhe mund te zevendesoje, Marketin. Une besoj se eshte Etriti zgjidhja e duhur per porten”, ka thene Loriku pas ndeshjes me Legian per mediat italiane.


busy
komente