HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Greqi/ Ergys Kace titullar, PAOK "gozhdon" vendin e dyte
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 19:45   pdfShtypEmail

ergys kace pokuMesfushori i kombetares se Shqiperise Ergys Kace u aktivizua si titullar ne takimn qe PAOK fitoi 5-2 jashte fushe ndaj Kalloni. Me kete fitore PAOK vazhdon te krijoje nje distance ndaj vend te trete dhe iu afrua Olimpiakos qe ne mbremje eshte duke zhvilluar takimin me Aris. PAOK ka 35 pike pas 20 jave kampionat, ndersa Olimpiakos ka 40 pike per momentin.


busy
komente