HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Perfaqesuesja mberrin ne Antalia te Turqise !
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Janar 2010 04:48   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteEkipi seleksionues me lojtare kandidate per tu thirrur ne skuadren perfaqesuese, ka mberritur diten e Djele ne Antalia te Turqise, ku do te qendroje per 10 dite. Skuadra qe eshte e bazuar me lojtare nga kampionati shqiptar, ka ne perberje te saj edhe dy lojtaret Vasil Shkurti dhe Emiljano Vila te cilat luajne jashte Shqiperise. Per arsye shendetsore nuk ka udhetuar me skuadren mbrojtesi i Flamurtarit Franc Veliu. Trajneri Kuzhe do te testoje gjendjen e lojtareve gjate ketyre diteve dhe pritet qe skuadra pervec stervitjes intensive te zhvilloje edhe nje ose dy takime miqesore perpara largimit nga Antalia

Lista e plote e lojtareve

Shpetim Mocka       Flamurtari

Sulejman Hoxha      Apollonia

Andi Lila                  Tirana

Maringlen Shoshi    Apollonia

Arjan Pisha             Dinamo

Olsi Gocaj               Kastrioti

Ditmar Bicaj            Tirana

Klodian Samina      Gramozi

Gentian Muca         Dinamo

Emiliano Veliaj          Laci

Sabien Lilaj             Tirana

Jetmir Sefa             Tirana

Emiliano Vila          Lokomotiva Zagreb

Gjergji Muzaka      Tirana

Elis Bakaj               Dinamo

Vasil Shkurtaj         Olimpiakos

Odise Roshi           Flamurtari

Sokol Cikalleshi     Besa

Bekim Bala            Vllaznia


Trajner

Josip Kuzhe

Kel Naraçi


busy
komente