HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bushati ftese portierit te Celsit, Aldi Haxhia
nga AlbaniaSoccer   E martë, 18 Maj 2010 23:05   pdfShtypEmail
Aldi_HaxhiaTrajneri skuadres Shpresa, Artan Bushati ka ftuar per ndeshjen miqesore me Polonine qe do te luhet ne vendin tone dhe portierin e U-21 te skuadres se Celsit te Londres, Aldi Haxhia.
Portieri shqipetar ne nje bisede te shkurter per web Albaniasoccer.com ka thene se:

“Ndihem shume i emocionuar nga kjo ftese. Kjo eshte hera e pare qe do kem mundesine te vesh fanellen kuqezi te cilen shpresoj dhe jam i bindur qe do ta vesh serish. Kam shtate vjet qe aktivizohem ne futbollin britanik dhe eksperienca ne skuadren e Celsit me ka rritur me shume si lojtar”.

Klevis Bejkolli

busy
komente