HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpresat zhvillojne stervitjen e fundit ne Selmas Stermasi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Nentor 2009 23:42   pdfShtypEmail

shpresat_1Skuadra Shpresa nen drejtimin e dyshes Bushati-Pano ka zhvilluar stervitjen e fundit para ndeshjes se neserme me Austrine. Ne oren 14:00 skuadra Shpresa ka zbritur ne fushen e stadiumit “Selmas Stermasi” ku dhe ka zhvilluar seancen stervitore qe ka zgjatur rreth nje ore. Skuadra eshte akomoduar ne nje hotel prane fshatit Sauk, duke braktisur ne kete menyre rezidencen e saj te perhershme hotel “Leonardo” ne Durres pasi ndeshja e neserme do te luhet ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”.

Enea Shtrepi


busy
komente