HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2015 - 13:00 h

TerbuniSkenderbeu
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2015
Match Time :13:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Rejdi AVDO, Evaldo DYRMISHI, Olsi SOKOLI, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 27' : Liridon LATIFI ( 1 )
  Gol
   • 48' : Peter OLAYINKA ( 1 )
   • 86' : Peter OLAYINKA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 58' : Borko MILENKOVIC ( 1 )
   • 63' : Abel GEBOR ( 1 )
   • 43' : Renato ARAPI ( 1 )
   • 67' : Bernard BERISHA ( 1 )