HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E mërkurë, 02. Shtator 2009 - 05:30 h

BeselidhjaKamza
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 02 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
GOALKEEPER
   Mesfushor
   Sulmues
   COACHES
     MAINTAINER TEAM

        Zevendesimet

        Eventet
       Karton i verdhe
       • 30' : Sadush DANI ( 1 )
       • 92' : Klaudio BORAKU ( 1 )
       • 23' : Ervin KRYEMADHI ( 1 )
       • 39' : Unkown Person ( 1 )
       • 50' : Tony Heleno COSTA DE PINHO ( 1 )
       • 56' : Endri RENXA ( 1 )