HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Armando NOKA

Personal data

Picture of Armando NOKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armando NOKA
Birthday (Age):02. Shtator 1987 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100--------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli101--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100--1-----
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja100--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--------
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--1-----
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100--1-----
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--------
Games total2101--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras11----------
Kategoria 1 2010-11Beselidhja22----1-----
Kategoria 1 2009-10Beselidhja1111-1--3-----
Career Total1414-1--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11BeselidhjaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS