HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Tony Heleno COSTA DE PINHO

Personal data

Picture of Tony Heleno COSTA DE PINHO
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Tony Heleno COSTA DE PINHO
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100-
Saturday September 19KamzavsLushnja100-
Saturday September 26ElbasanivsKamza100-
Saturday October 17PartizanivsKamza100-
Saturday October 24KamzavsGramshi100-
Saturday October 31BurrelivsKamza101-
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100-
Saturday November 21SkraparivsKamza100-
Saturday December 05BylisvsKamza100-
Saturday December 12KamzavsLuftetari100-
Saturday December 19TurbinavsKamza100-
Games total1101-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Kamza44---
Career Total44---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS