HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 01. Dhjetor 2012 - 15:00 h

KastriotiVllaznia
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Dhjetor 2012
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Elvis PEZA, Denis AGARAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 16' : Archi FATAKI ( 1 )
  • 53' : Erald TURDIU ( 1 )
  • 85' : Erald TURDIU ( 1 )
  • 49' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • 83' : Danny DRAGOI ( 1 )
  Karton i kuq
   • 85' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 27' : Isidor SEKSERI ( 1 )
   • 44' : Nemanja LAZIC ( 1 )
   • 84' : Rigers HOXHA ( 1 )
   • 60' : Bekim DEMA ( 1 )