HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Ivan DELIC

Personal data

Picture of Ivan DELIC
Name:Ivan DELIC
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday August 24VllazniavsSkenderbeu101--------
Saturday September 01KukësivsVllaznia010--------
Sunday September 16VllazniavsLuftetari101--1-----
Sunday September 23VllazniavsApolonia100--------
Saturday September 29BylisvsVllaznia1001-1-----
Sunday October 07VllazniavsLaci101--------
Sunday October 28VllazniavsShkumbini101--------
Sunday November 04TeutavsVllaznia100--------
Saturday November 10VllazniavsTirana100--------
Sunday November 18BesavsVllaznia101--------
Saturday November 24VllazniavsFlamurtari1001-------
Saturday December 01KastriotivsVllaznia101--------
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia010--------
Sunday March 03ApoloniavsVllaznia010--------
Games total11362-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Tirana624---------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia77-42-2-----
Career Total139442-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor