HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 23. Shkurt 2013 - 15:00 h

LuftetariVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 23 Shkurt 2013
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA, Emigers GANCI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 19' : Cate' FONSECA ( 1 )
 • 65' : Alis BOCI ( 1 )
 • 30' : Jurgen GJINI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 22' : Alis BOCI ( 1 )
 • 41' : Arlind NORA ( 1 )
 • 76' : Besmir SINANI ( 1 )
 • 76' : Jurgen GJINI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 79' : Alis BOCI ( 1 )