HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Jetmir NINA

Personal data

Picture of Jetmir NINA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Jetmir NINA
Nickname: Agron
Birthday (Age): 21. Maj 1985 (37)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday November 25 Luftetari vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday December 01 Shkumbini vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday February 16 Teuta vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday February 23 Luftetari vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday March 02 Tirana vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday March 30 Luftetari vs Bylis 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 07 Flamurtari vs Luftetari 1 0 0 - - - - - - - -
Friday April 12 Luftetari vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 8 0 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria 1 2014-15 Kamza - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Laci 4 3 1 2 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Luftetari 4 4 - - - - 1 - - - - -
Kategoria 1 2011-12 Luftetari - - - - - - - - - - - -
Career Total 8 7 1 2 - - 1 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria 1 2014-15 2014-15 Kamza Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Luftetari Mbrojtes
Kategoria 1 2011-12 2011-12 Luftetari Mbrojtes