HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Nertil STOJA

Personal data

Picture of Nertil STOJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Nertil STOJA
Birthday (Age):11. Tetor 1986 (36)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday December 01ShkumbinivsLuftetari100--1-----
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia100--------
Saturday March 02TiranavsLuftetari100--------
Saturday March 30LuftetarivsBylis100--------
Sunday April 07FlamurtarivsLuftetari100------1-
Friday April 12LuftetarivsLaci100--1-----
Saturday April 27LuftetarivsTomori101--------
Games total701--2---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44-1--2---1-
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----------
Kategoria 1 2009-10Luftetari1010-16-5-----
Career Total1616-26-7---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS