HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Jurgen GJINI

Personal data

Picture of Jurgen GJINI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jurgen GJINI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday November 18BesavsVllaznia010--------
Saturday November 24VllazniavsFlamurtari010--------
Saturday February 16VllazniavsKukësi010--------
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia1001-1-----
Sunday March 03ApoloniavsVllaznia101--------
Sunday March 10VllazniavsBylis010--------
Sunday April 07ShkumbinivsVllaznia010--------
Sunday April 14VllazniavsTeuta010--------
Saturday April 20TiranavsVllaznia010--------
Saturday April 27VllazniavsBesa100--------
Games total3711-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia514---------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia514-1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia54113-1-----
Kategoria 1 2010-11Ada312---1-----
Kategoria 1 2009-10Ada64218-2-----
Career Total241113212-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11AdaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMesfushor