HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 24. Nentor 2012 - 18:00 h

VllazniaFlamurtari
33

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Nentor 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Remzi SADIKU, Gezim KOKA, Astrit MAHMUTI, Kridens META
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
 • 27' : Tefik OSMANI ( 1 )
  Gol
  • 63' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • 78' : Ivan DELIC ( 1 )
  • 95' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • 31' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 53' : Brunild PEPA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 20' : Ilir NALLBANI ( 1 | Faull )
  • 49' : Dritan SMAJLI ( 1 | Faull )
  • 65' : Elvin BEQIRI ( 1 | Faull )
  • 22' : Gjergj MUZAKA ( 1 | Faull )
  • 34' : Toni PEZO ( 1 | Faull )