HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Finalja - E diel, 18. Maj 2014 - 19:00 h

KukësiFlamurtari
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Maj 2014
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Ergin DODA, Bardhyl PASHAJ, Enea JORGJI
 
Spektatore: 8.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 44' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 70' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 72' : Vilfor HYSA ( 1 )
  • 80' : Pierre BOYA ( 1 )
  • 37' : Nijas LENA ( 1 )
  • 68' : Artan SAKAJ ( 1 )
  • 90' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 91' : Pierre BOYA ( 1 )