HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14

Player Information - Polizoi ARBERI

Personal data

Picture of Polizoi ARBERI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Polizoi ARBERI
Birthday (Age): 09. Shtator 1988 (31)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Wednesday April 09 Skenderbeu vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday May 18 Kukësi vs Flamurtari 1 0 1 - - - - - - - -
Games total 1 1 1 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17 Kukësi - - - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Vllaznia 13 13 - - 1 - 6 1 - - - 1
Kupa e Shqiperise 2015-16 Vllaznia 2 2 - - - - 1 - - 1 - -
Kategoria Superiore 2014-15 Flamurtari 10 10 - 2 - - 3 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Flamurtari 7 5 2 2 3 - 4 - - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
EUROPA League 2012-13 Flamurtari 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Flamurtari 6 6 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Flamurtari 12 9 3 1 1 - 3 - - - 1 -
Kategoria Superiore 2010-11 Bylis 11 11 - - 2 - 6 - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2009-10 Bylis 11 11 - 2 3 - 5 - - - - -
Career Total 73 68 5 7 10 - 31 1 - 1 2 1

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Kukësi Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Vllaznia Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Vllaznia Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Flamurtari Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Flamurtari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Flamurtari Mbrojtes
EUROPA League 2012-13 2012-13 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Flamurtari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Flamurtari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Bylis Mbrojtes
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mesfushor
Kategoria 1 2009-10 2009-10 Bylis Mbrojtes