HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Olgert AMETLLI

Personal data

Picture of Olgert AMETLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olgert AMETLLI
Birthday (Age):30. Shtator 1982 (41)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--1-----
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--1-----
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total2100--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1010----2-----
Career Total1010----2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziPortier