HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Shkelzen KELMENDI

Personal data

Picture of Shkelzen KELMENDI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shkelzen KELMENDI
Birthday (Age):14. Janar 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--1-----
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia010--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Sunday November 29TeutavsApolonia101--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia101--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100-1------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday March 28LacivsApolonia010--------
Friday April 02ApoloniavsTirana010--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100--------
Games total1532-12-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Sopoti------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis431-1-------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis321---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis6511--3-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis532---1-----
Kategoria 1 2010-11Apolonia------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia981--12-----
Career Total272161117-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15SopotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor