HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Rijat SHALA  Absence

Personal data

Picture of Rijat SHALA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Rijat SHALA
Birthday (Age):26. Shtator 1983 (40)
Jersey Number:6
Player Position:Mesfushor

Status

  Away
Absence:E shtunë, 06. Dhjetor 2014 - 15. Java
Absence until:
Reason of absence:Larguar per prishje kontrate me klubin

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia101--1-----
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--1-----
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--1-----
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia100--1-----
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani101--1-----
Wednesday, 29/10/2014KukësivsVllaznia101--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta101--------
Games total904--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia66-2--6-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta321---3-----
Career Total9812--9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor