HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Rijat SHALA

Personal data

Picture of Rijat SHALA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Rijat SHALA
Birthday (Age):26. Shtator 1983 (40)
Jersey Number:9
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 22LacivsTeuta101--1-----
Saturday March 01KastriotivsTeuta101--1-----
Thursday March 13TeutavsTirana010--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20LacivsTeuta100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu100--1-----
Wednesday April 30LushnjavsTeuta100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta101--------
Games total713--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia66-2--6-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta321---3-----
Career Total9812--9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushorLajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit