HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Mauro CIOFFI  Absence

Personal data

Picture of Mauro CIOFFI
Nationality:Italy, Italian Republic Italy, Italian Republic
Name:Mauro CIOFFI
Birthday (Age):16. Maj 1994 (30)
Jersey Number:32
Player Position:Sulmues

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana010--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia010--1-----
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani010--------
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia010--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia010--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari010--------
Games total060--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia3-3---1-----
Career Total3-3---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues