HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Matko DJARMATI

Personal data

Picture of Matko DJARMATI
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Matko DJARMATI
Birthday (Age):24. Shkurt 1982 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday May 16TerbunivsBeselidhja101--1-----
Games total101--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Terbuni11-1--1-----
Kategoria 1 2013-14Dinamo----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo44-13-3-----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti76121-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Besa871---3-21--
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1111-11-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu66-11-5-----
Career Total3735267-16-21--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuSulmues