HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 24 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Herald MARKU

Personal data

Picture of Herald MARKU
Name:Herald MARKU
Jersey Number:17
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni101--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni010--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana1001-------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni101--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta101--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni101--------
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi100--------
Games total13141-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni77-11-------
Career Total77-11-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor