HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Klajdi KUKA

Personal data

Picture of Klajdi KUKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klajdi KUKA
Birthday (Age):29. Mars 1990 (33)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi1001-------
Games total9001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni66--1-------
Kategoria 1 2013-14Tomori------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori22----1-----
Kategoria 1 2010-11Tomori------------
Career Total88--1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniPortier
Kategoria 1 2013-142013-14TomoriPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriPortier
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriSulmues