HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Valto ZEQAJ

Personal data

Picture of Valto ZEQAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Valto ZEQAJ
Birthday (Age):24. Gusht 1995 (28)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis100--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--1-----
Games total600--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2018-19Vllaznia44----------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari33----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari22----3---1-
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Career Total99----4---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMbrojtes