HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Hamdi SALIHI

Personal data

Picture of Hamdi SALIHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hamdi SALIHI
Birthday (Age):19. Janar 1984 (40)
Height:185 cm
Weight:79 kg
Jersey Number:14
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/09/2016SkenderbeuvsLuftetari100--------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia1002-------
Sunday, 16/10/2016TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 22/10/2016SkenderbeuvsKukësi100-------1
Saturday, 05/11/2016FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 20/11/2016SkenderbeuvsKorabi100--------
Saturday, 26/11/2016LacivsSkenderbeu100--------
Sunday, 04/12/2016VllazniavsSkenderbeu100-------1
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday, 18/12/2016KukësivsSkenderbeu100--------
Thursday, 22/12/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 11/02/2017SkenderbeuvsLaci1001-------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 04/03/2017SkenderbeuvsTeuta100--------
Friday, 17/03/2017SkenderbeuvsKukësi101--------
Sunday, 02/04/2017PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia1001----1--
Games total17014----1-2


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99-16----2-3
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu14131319-3--72-
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi532-1----1--
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi55-13-1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi211---------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11--1-------
Career Total37325530-4--1023

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiSulmues
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiSulmues
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiSulmues
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiSulmues