HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Andi RIBAJ

Personal data

Picture of Andi RIBAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Andi RIBAJ
Birthday (Age):21. Nentor 1989 (34)
Jersey Number:22
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 10/09/2017LushnjavsVllaznia010--------
Sunday, 17/09/2017VllazniavsTeuta010--------
Saturday, 23/09/2017LuftetarivsVllaznia101--------
Thursday, 12/10/2017VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday, 03/12/2017VllazniavsLaci010--------
Saturday, 09/12/2017FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 16/12/2017VllazniavsKamza1001-------
Friday, 22/12/2017PartizanivsVllaznia100--------
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi010--------
Sunday, 04/02/2018SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday, 10/02/2018LushnjavsVllaznia010--------
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta010--------
Sunday, 25/02/2018LuftetarivsVllaznia010--------
Wednesday, 28/02/2018LacivsVllaznia010--------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia100--1-----
Saturday, 31/03/2018VllazniavsSkenderbeu1012-------
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja1001-------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 21/04/2018VllazniavsLuftetari100--------
Sunday, 29/04/2018VllazniavsLaci010--------
Wednesday, 09/05/2018VllazniavsKamza100--------
Wednesday, 23/05/2018SkenderbeuvsVllaznia010--------
Games total101224-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia116514-1-----
Kategoria Superiore 2016-17Teuta75241-1--2--
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu321---------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia77-23----3--
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu13121107-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia55--5----2--
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia1111--1-2-----
Kategoria 1 2010-11Apolonia22--3-2-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia936-1-2-----
Career Total7055151825-9--7--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes