HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Bledi VASHAKU

Personal data

Picture of Bledi VASHAKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledi VASHAKU
Birthday (Age):08. Nentor 1981 (42)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 21TeutavsLaci100------
Monday August 30LacivsShkumbini100------
Sunday September 12VllazniavsLaci100------
Saturday September 18LacivsElbasani100--1---
Sunday September 26TiranavsLaci100------
Thursday September 30LacivsBylis100--1---
Friday October 15KastriotivsLaci100------
Sunday October 24FlamurtarivsLaci100------
Saturday October 30LacivsSkenderbeu100------
Saturday November 06DinamovsLaci100------
Friday November 12LacivsBesa100--1---
Sunday November 28ShkumbinivsLaci100------
Saturday December 11LacivsVllaznia100------
Sunday December 19ElbasanivsLaci100------
Friday December 24LacivsTirana100------
Saturday January 22BylisvsLaci100--1---
Friday January 28LacivsKastrioti100------
Friday February 04LacivsFlamurtari100------
Saturday February 12SkenderbeuvsLaci100------
Friday February 25BesavsLaci100------
Sunday March 06LacivsKastrioti100------
Friday March 11ShkumbinivsLaci100------
Sunday March 20LacivsDinamo100------
Friday April 01LacivsElbasani100------
Monday April 11TiranavsLaci100------
Saturday April 16LacivsVllaznia100------
Wednesday April 20SkenderbeuvsLaci100------
Monday April 25LacivsFlamurtari100------
Wednesday May 04LacivsBesa100------
Games total2900--4---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Tomori----------
Kategoria Superiore 2012-13Laci22--------
Kategoria Superiore 2011-12Laci1010-1--1---
Kategoria Superiore 2010-11Laci1515----4---
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1091---1---
Career Total373611--6---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaPortier