HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Vangjel MILE

Personal data

Picture of Vangjel MILE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vangjel MILE
Birthday (Age):01. Korrik 1986 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21TeutavsLaci100--------
Monday August 30LacivsShkumbini100--------
Sunday September 12VllazniavsLaci101--------
Saturday September 18LacivsElbasani1001-------
Sunday September 26TiranavsLaci100--1-----
Thursday September 30LacivsBylis0101-------
Friday October 15KastriotivsLaci100--------
Sunday October 24FlamurtarivsLaci010--------
Saturday October 30LacivsSkenderbeu010--------
Saturday November 06DinamovsLaci1001-------
Friday November 12LacivsBesa100--------
Sunday November 21LacivsTeuta100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci1001-------
Saturday December 11LacivsVllaznia100--1-----
Sunday December 19ElbasanivsLaci010--------
Friday December 24LacivsTirana010-----1--
Saturday January 22BylisvsLaci100--------
Friday January 28LacivsKastrioti100--------
Saturday February 12SkenderbeuvsLaci100--1-----
Saturday February 19LacivsDinamo100--1-----
Friday February 25BesavsLaci101--------
Sunday March 06LacivsKastrioti100--------
Friday March 11ShkumbinivsLaci101--------
Sunday March 20LacivsDinamo010--------
Friday April 01LacivsElbasani101--------
Saturday April 16LacivsVllaznia100--------
Wednesday April 20SkenderbeuvsLaci100--------
Monday April 25LacivsFlamurtari100--------
Friday April 29BylisvsLaci010--------
Wednesday May 04LacivsBesa101---1----
Games total23754-41-1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta321---------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis33-2--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa3121--1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini----2-------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori77-2------1-
Kategoria Superiore 2010-11Laci1612424-41-1--
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1414-310-4-----
Career Total463971016-101-11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaSulmues