HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Stavrion LAKO

Personal data

Picture of Stavrion LAKO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Stavrion LAKO
Birthday (Age):24. Mars 1980 (44)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 19SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday October 16BylisvsSkenderbeu101--------
Monday November 29TeutavsSkenderbeu100--1-1---
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini010--------
Sunday December 19VllazniavsSkenderbeu101--------
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Friday February 25DinamovsSkenderbeu100--------
Friday April 15DinamovsSkenderbeu100--------
Wednesday April 20SkenderbeuvsLaci010--------
Monday April 25TiranavsSkenderbeu010--------
Saturday April 30SkenderbeuvsVllaznia010--------
Wednesday May 04SkenderbeuvsElbasani010--------
Games total572--1-1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci9721--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu6-6---1-1---
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1313--1-3-----
Career Total2820811-5-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes