HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Hetlem CAPJA

Personal data

Picture of Hetlem CAPJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hetlem CAPJA
Birthday (Age):03. Shkurt 1983 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ElbasanivsTirana100--11----
Saturday September 11ElbasanivsKastrioti101--------
Sunday September 26ElbasanivsSkenderbeu010--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini010--------
Sunday November 07VllazniavsElbasani010--------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari100--1-----
Saturday November 20TiranavsElbasani101--1-----
Saturday December 11KastriotivsElbasani100--------
Sunday December 19ElbasanivsLaci100--------
Thursday December 23SkenderbeuvsElbasani100--------
Wednesday January 26ElbasanivsDinamo100--------
Sunday January 30BesavsElbasani100--------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani101--------
Sunday February 20ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday March 19ElbasanivsBylis100--------
Friday April 01LacivsElbasani101--------
Sunday April 10ElbasanivsBesa100--------
Friday April 15TiranavsElbasani101--------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta100--------
Monday April 25VllazniavsElbasani100--------
Friday April 29ElbasanivsKastrioti100--------
Wednesday May 04SkenderbeuvsElbasani100--1-----
Games total2135--41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani131121--41----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini77--115-----
Kategoria 1 2009-10Elbasani33--1-2-----
Career Total23212121111----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor