HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Alban DASHI

Personal data

Picture of Alban DASHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alban DASHI
Birthday (Age):25. Shtator 1989 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja010--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010--------
Saturday October 17PartizanivsKamza101--------
Monday October 26PogradecivsPartizani101--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina101--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani010--------
Saturday November 28MemaliajvsPartizani1001-1-----
Saturday December 05PartizanivsGramshi101--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani101--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani101--------
Games total8361-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras------------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta------------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria 1 2009-10Partizani54131-1-----
Career Total54131-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaSulmues
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniSulmues