HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Gentian STOJKU

Personal data

Picture of Gentian STOJKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gentian STOJKU
Birthday (Age):24. Korrik 1974 (49)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--------
Saturday September 19BylisvsGramshi100--------
Saturday September 26GramshivsAda100--------
Monday October 05PogradecivsGramshi100--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Saturday October 31GramshivsElbasani100--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi100--------
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100--------
Saturday December 05PartizanivsGramshi100--------
Saturday December 12GramshivsSopoti100--------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--------
Saturday February 06PartizanivsBylis100--------
Saturday February 13BylisvsBurreli100--------
Saturday February 20GramshivsBylis100--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari100--------
Saturday March 06SopotivsBylis1001-------
Saturday March 20BylisvsBilisht Sport100--------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100--------
Games total18001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Bylis22--1-------
Kategoria 1 2009-10Gramshi77----------
Kategoria 1 2009-10Bylis55--2-------
Career Total1414--3-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisSulmues


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciTranjer
Kategoria 1 2014-152014-15SopotiTranjer
Kategoria 1 2015-162015-16SopotiTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciTranjer
Kategoria 1 2016-172016-17SopotiTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciTranjer


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit