HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dalip CEMERI

Personal data

Picture of Dalip CEMERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dalip CEMERI
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 06ElbasanivsSopoti100--1-----
Saturday February 13SopotivsPartizani100--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport101--------
Saturday March 06SopotivsBylis100--------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti100--1-----
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Saturday March 27SopotivsTurbina100--------
Games total801--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Albpetrol--------1---
Kategoria 1 2009-10Sopoti55-1--2-----
Career Total55-1--2-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS