HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Shkelqim HAJDARI

Personal data

Picture of Shkelqim HAJDARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shkelqim HAJDARI
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti010--------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--1-----
Saturday September 19SopotivsSkrapari1012-1-----
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100--1-----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100-1------
Saturday February 13SopotivsPartizani100--------
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday February 27SopotivsBilisht Sport1011-------
Saturday March 06SopotivsBylis100--------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli1001-------
Saturday March 27SopotivsTurbina100--------
Games total1112413-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Sopoti------------
Kategoria 1 2009-10Sopoti77-2413-----
Career Total77-2413-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15SopotiSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS