HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Eglajd DEDEJ

Personal data

Picture of Eglajd DEDEJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Eglajd DEDEJ
Birthday (Age):02. Mars 1990 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday January 30SkraparivsGramshi100-12-----
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi101--------
Saturday February 20GramshivsBylis101--------
Saturday February 27AdavsGramshi100--1-----
Saturday March 06GramshivsPogradeci101--------
Saturday March 20TurbinavsGramshi100--------
Games total603-13-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Besa2111--------
Kategoria Superiore 2010-11Besa1-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Besa1-1---------
Kategoria 1 2009-10Gramshi22-2-13-----
Career Total6333-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPLAYERS