HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Sulejman HOXHA

Personal data

Picture of Sulejman HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sulejman HOXHA
Birthday (Age):13. Shkurt 1990 (30)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Monday September 12KastriotivsPogradeci100------
Saturday September 17PogradecivsTomori100--1---
Sunday September 25TiranavsPogradeci100------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100------
Saturday December 17PogradecivsTeuta100------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari101------
Games total701--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2013-14Partizani11--------
EUROPA League 2012-13Teuta----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta11--------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci44-1--1---
Kategoria 1 2010-11Apolonia11--------
U-21 InternationalsShqiperia U-21----------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia99----1---
Career Total1616-1--2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniPortier
EUROPA League 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciPortier
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaPortier