HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Nexhat DRAZHANIN

Personal data

Picture of Nexhat DRAZHANIN
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Nexhat DRAZHANIN
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--------
Saturday September 17PogradecivsTomori100--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--------
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci010--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci101--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci1001-1-----
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--11----
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--1-----
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total14111-31----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci88--2-31----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----1-----
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010--227-----
Career Total1919--42111----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes