HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Skerdi MYRTA

Personal data

Picture of Skerdi MYRTA
Name:Skerdi MYRTA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 05ButrintivsElbasani0101-1-----
Saturday November 19ButrintivsBurreli101--------
Saturday November 26BesavsButrinti100--1-----
Sunday December 04ButrintivsIliria100--------
Games total3111-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti32111-2-----
Career Total32111-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiMesfushor