HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Henri MATA

Personal data

Picture of Henri MATA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Henri MATA
Birthday (Age):26. Prill 1986 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22BurrelivsBeselidhja101--------
Saturday November 05BurrelivsLushnja100--1-----
Saturday November 26BurrelivsElbasani100--1-----
Games total301--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Burreli------------
Kategoria 1 2013-14Burreli-----1------
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli33-1--2-----
Kategoria 1 2009-10Burreli11----1-----
Career Total44-1-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BurreliMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS